Наші продукти

Цікаві статті

Про нас

Наша пасіка створена не так давно, проте маємо вже деякі свої напрацювання. Почавши працювати з бджолами, ми зрозуміли, що не хочемо бути пасічниками, які працюють лише для одержання меду. Спостереження за тим, як невтомно працюють бджоли для забезпечення своєї сім’ї кормовими запасами, як дбають про своє потомство та як віддано та гармонійно співпрацюють одні з одними з одного боку та прагнення допомагати ближньому з іншого наштовхнули нас на ідею створити щось більше, ніж просто пасіку і зробити цю користь, яку створює бджілка своєю невтомною щоденною працею, ближчою та доступнішою для людей.

Тому ми у своїй роботі використовуємо всі ці фантастичні дари з вулика, аби допомогти іншим зберегти своє здоров’я. Всі ми, люди, є частиною природи і влаштовані так, що найкраще засвоюємо те, що дає нам природа. Продукти бджільництва і є тими засобами, що допомагають людині покращити стан її здоров’я в умовах сучасної екології та ритму життя і певною мірою зменшити їх негативний вплив, а також допомагають позбутися тих важких наслідків, які дають нам медичні препарати, що мають побічні дії на всі інші органи людини, надмірне вживання алкоголю, нездорової їжі, насиченої транс генними клітинами, жирами та канцерогенами, антибіотиків.
Наша пасіка складається з двох частин. Одна з них є стаціонарною і розташована у мальовничому куточку передгір’я Карпат. Ліси, численні квітучі луки з одного боку та річка Бистриця з іншого, чисте повітря та незаймана природа – все це дає нам можливість отримувати екологічно чистий карпатський мед, який має не лише відмінні смакові якості, але й по праву вважається лікувальним. Тут ми й заготовляємо маточне молочко, квітковий пилок, пергу. Тут також розташовані вулики-лежанки, що дають змогу людям проходити курси резонансної вуликотерапії.
Інша частина пасіки є кочовою, що дає нам можливість отримувати й інші сорти меду: ріпаковий, лісовий, липовий, гречаний та ін. Усі точки нашої кочової пасіки розташовані на значній відстані від автотранспортних та залізничних шляхів, великих населених пунктів, аби також забезпечити екологічність нашої продукції. Така організація нашої роботи дозволяє не лише збирати смачний та поживний мед, але й допомагати фермерам у запиленні ентомофільних культур, збільшуючи таким чином їх врожайність. Так, для того, аби зібрати 1 кг меду, бджола відвідує близько 5 млн. квіточок, одночасно запилюючи їх.

До цієї справи ми залучаємо наших дітей, що дає їм змогу гармонічно розвиватись разом з природою, вчитись піклуватись про неї, а також зрозуміти, що однією з найбільших цінностей в житті людини є допомога ближньому. А ми, у свою чергу, намагаємось якомога краще піклуватись про наших бджілок, адже вони так невтомно працюють для Вашого здоров`я!