Наші продукти

Цікаві статті

Апітерапія

Апітерапія (лат. apis-бджола) - лікування хвороб із застосуванням живих бджіл і продуктів бджільництва.

Сон на вуликах у Львівській області - це реальність, доступна кожному жителю Львова та області. Наша пасіка надає послугу сну на вуликах. Повітря вулика насичене біологічно активними речовинами прополісу, який має антимікробні властивості. Цей природний антисептик вибірково діє на мікроорганізми всередині людини: шкідливі - нейтралізує, а корисні - зберігає, а також сприяє нормалізації обміну речовин. Сон на вуликах дуже корисний.

Показання

Основні показання: знижений імунітет, порушення кровообігу, захворювання ендокринної та нервової систем, підвищений або знижений артеріальний тиск, серцево- судинні і захворювання опорно -рухового апарату , стрес і депресія.

Апітерапія, це ніщо інше, як лікувальний вібромассаж. А вплив мікровібрацій є життєвою необхідністю, додають лікарі. І хоча сон на вуликах не панацея від усіх хвороб, однак відповідний вплив на організм людини сон на вуликах таки має. Тим більше, під час апітерапії використовуються лише сильні і здорові бджолині сім`ї . Спати на вуликах можна починати з березня і до кінця вересня, говорять пасічники Львова. Лікування бджолами корисне для людей після 30-40 років, крім випадків особистої нетерпимості до мікровібрації . Під час такої процедури, відновлення організму відбувається практично за 6 годин. Мікрохвилі слабо відчутні. Ефект м`який.

Користь

Лікування бджлами відновлює кровообіг і стабілізувати тиск ; сон ж у приміщенні , де активно працюють бджоли відновлює сили і імунітет. Через дрібну сіточку з бджолиного житла виходить чисте і цілюще повітря. Він відмінно підходить для інгаляції. За десять хвилин його вдихання в бронхах і легенях людини гине більшість мікробів. Біля самого вулика повітря високоіонізоване, завдяки чому, потрапляючи в організм людини, він знижує рівень вільних радикалів. А ще від бджолиної сім`ї виходить сильне біомагнітне поле, яке нормалізує всі функції організму і покращує імунітет. За якихось годину-дві на вуликах можна повністю відновити свої сили. Та й монотонне бджолине дзижчання чудово заспокоює психіку. Основними показаннями до вуликотерапії служать наступні захворювання і хворобливі стани: знижений імунітет, порушення кровообігу, захворювання ендокринної та нервової систем, підвищений або знижений артеріальний тиск, серцево- судинні і захворювання опорно -рухового апарату , стрес і депресія.

Сенс полягає в тому що від бджолиного рою у вулику виділяється природне тепло (приблизно 35 ° C), а гудіння бджіл і невелика вібрація вулика позитивно позначаються в цілому на організмі. Сон на вуликах добре діє на суглоби і кровоносні судини, вони самі прочищаються, сон на вуликах підвищує чоловічу потенцію.

Крім сну на вуликах, Вам доступний широкий вибір медових продуктів (мед , пилок , перга , маточне молочко , прополіс і т.д.) з нашої пасіки.

Про с. Котоване

Село Котоване розташоване на р. Бистриці за 21 км на північний захід від м. Дрогобича Львівської обл. Археологічні знахідки засвідчили проживання тут хліборобських племен культури лінійно-стрічкової кераміки принаймні від другої половини V тисячоліття до н.е.  За переказами, село засноване у 900 р. (Х ст.). Можливо, заснування пов’язано з будівництвом і життям укріпленого городища ранньо-княжого періоду між Ступницею і Котованим, над р. Бистрицею. На підставі цієї дати можна припустити, що Котоване є найдавнішим за часом першої збереженої письмової згадки населеним пунктом Дрогобиччини і одним з найдавніших на Бойківщині та в цілій Галичині.
Селяни займались рільництвом, тваринництвом, ремеслами. Наприкінці XVII ст. село належало шляхті, було 18 хат, млин, броварня.
Церкви немає, віруючі УГКЦ ходять до церкви в Ступниці. Є 4 придорожні хрести. Храмовий празник – на свято Юрія 6 травня.
Сполучення з м. Дрогобичем - автобусами.
Використано матеріали з книги «Дрогобиччина: свідки епох», автори Р. Пастух, П. Сов’як, І. Шимко 

Оздоровлення бджолами (вуликотерапія)

Наша садиба знаходиться на краю с. Котоване. Саме тут розташована наша стаціонарна пасіка, на якій знаходяться 7 біомодульних вуликів (в кожному такому вулику одночасно знаходяться 250-300 тис. бджіл), де можна спробувати на собі пряму взаємодію з бджолиною сім’єю (без прямого контакту з бджолами) не лише з оздоровчою метою (10 сеансів), але й для корекції власного енергетичного біополя (1 сеанс і більше).
Усім цікавим та бажаючим дізнатись дещо більше про бджіл, їх роботу та організацію життєвого укладу пропонуємо проведення ознайомчої екскурсії, де на Вас чекатиме не лише цікава та захоплююча інформація, але й насолода від перебування у мальовничому куточку незайманої природи та чистого повітря. Після екскурсії на всіх охочих чекає дегустація наших медів з чаюванням.
Екскурсія проводиться за попередньою домовленістю.
На даний час ми працюємо над створенням належних умов для можливості тривалого перебування на нашій пасіці з метою оздоровлення.
Крім того, місцеві мешканці будуть раді запропонувати Вам екологічно чисті продукти.

Сон на вулику-лежанці

Сон на вулику-лежанці - чудова комплексна терапія на цілий організм людини, що базуеться на іі близькому контактіз бджолиною сім`ею. Це величезне біологічне магнітне поле, під діею якого відбуваеться вирівнювання порушень електромагнітного поля людини, внаслідок яких виникають різні захворювання. На організм людини великий позитивний вплив мае не лише ``живе`` тепло бджолиноі сім`і, але й мікровібраціі, які створюються змахами крилець бджіл, що діють як вібромасаж, що, у свою чергу, позитивно діе на нервову, кровоносну, м`язеву систему, створюючи умови для самокорегування функцій внутрішніх органів. Вуликотерапія покращує діяльність серцево-судинноі системи (відбуваеться стабілізація артеріального тиску, покращення мозкового та периферичного кровообігу, збільшення серцевого викиду), нервовоі та ендокринноі системи (гармонізація балансу симпатичноі та парасимпатичноі нервовоі системи, оптимізація обмінних процесів), дихальноі системи (за рахунок інгаляцій вуликового повітря, насиченого фітонцидами, прополісом, воском). Крім того, покращуеться психоемоційний статус людини, що відображаеться у знятті фізичноі й емоційноі втоми, підвищенні працездатності, посиленні очищення й регенераціі тканин, підвищенні імунітету та реактивності й адаптогенності організму.

З питань вуликотерапії просимо Вас зветратись за телефоном: 067 675 4073 - п.Іван. Крім цього можна отримати фахові рекомендації щодо застосування народних методів у боротьбі з онкозахворюваннями.